Varianty netradičních prostor

Chcete Váš event pojmout opravdu netradičně,  představte si jak sedíte v patře tohoto britského retro busu popíjíte lahodný nápoj a to vše v parku a mezi korunami stromů. 

Máte rádi přírodu chcete ale zůstat v centru Prahy a užít si výhled na koruny stromů a krásny park. Pojďme to zkombinovat s letními nápoji a cateringem na míru. 

Potřebujete-li udělat například  prezentaci s kvalitním coffee breakem nebo rumovou degustaci tak je tento netradiční industriální prostor jako idelaní pro Vás. 

Tato krásná motorová loď se specializuje na kvalitní gastronomický zážitek, variant plaveb je opravdu hodně. Od grilování po různé degustace a párování. Kapacita této lodě je 10 hostů, soukromí a propojení s vodou je nenahraditelnou součástí plavby

Jestli je libo užít si kvalitní gastronomický zážitek v kombinaci s krásným výhledem na centrum Prahy obohacením o letní nápoj v ruce, tak je tato loď vaší jasnou volbou. Kapacita této lodˇě je 30 hostů. Toto plavidlo je vhodné pro vedší skupiny jestli to bude poklidná nebo bujará plavba je už jenom na Vás.

Tato krásná restaurační loď je určena pro velké skupiny a nepakovatelné firemní večírky. Pro příklad zde můžeme na míru ušít Rumovou párty se dvěma bary jeden je určen na degustace a párování rumu, druhý na rumové  koktejly které Vás přenesou rovnou do Karibiku. Kapacita lodě je 100 Hostů .

Hledáte barový Catering

Hledáte Food catering